24 Kasım 2016 Çeyrek Altın Fiyatı

Saniye saniye güncellenmekte olan ve en doğru ve en güncel çeyrek altın fiyatını paylaşmaktayız. 24 Kasım 2016 itibariyle 209.4847 TL olup yatırımcılar için oldukça etkili bir yatırım aracıdır.
Sadece çeyrek altın fiyatları diğer diğer ziynet çeşitleri olan, yarım altın, tam altın, gremse, gümüş ve gram altın fiyatlarını bulabileceğiniz bu yatırım platformunda Euro ve Dolar gibi döviz cinsinden para birimlerinin TL karşısında ki değerini de görebilirsiniz. Yükseliş sağlayan ve merkez Bankasının ısrarla müdahaleden kaçındığı Doların 3.3943 bandına çıkması ile çeyrek altın fiyatları da tarihinin en büyük zirvesine çıkmak üzeredir. Altın onsu 1187.8800 TL seviyesi ile Ons seviyesinde ki direniş ile altının fiyatının çok daha ileri seviyelere çıkışını önlemektedir.
Çeyrek altın fiyatları, özellikle gayri mülk yerine altın ve dövize yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için göz kamaştırıcı seviyelerdedir. Altın onsu 1187.8800 TL bant aralıklarında ve yatay işlem stratejileri ile güvenli seyrine devam ederken 3.3943 TL Dolar seviyesini bir türlü kıramamaktadır. Ancak Doların yükselişi onsun seyrini kıramamasına rağmen çeyrek altın fiyatlarında bir artışa sebep olmaktadır. Özellikle 3.3943 TL Dolar dip seviyesi kırılmayan altın onsu ile güvenli bir yatırım aracı olmaktadır. Bu güvenli yatırım aracına yarım altın ve tam altını da ekleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir